Oferta Standardowa ze śniadaniem
- Zadatek z harmonogramem 20%/40%/40%
- BB – Śniadanie w cenie
Warunki rezerwacji
Zadatek z harmonogramem 20%/40%/40%
Prosimy o przestrzeganie harmonogramu płatności przy dokonywaniu wpłat. Przypomnienia będą wysyłane na adres e-mail podany w rezerwacji co najmniej 2 dni przed terminem płatności. Wszystkie dokonane płatności są bezzwrotne. Upewnij się, że płatności są dokonywane na czas, ponieważ hotel zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji w przypadku braku wpłat.
Ważne informacje
Zameldowanie gości weselnych od 16:00-11:00 według umowy z para młodą. Strefa SPA (grota solna, jacuzzy, suna sucha) w cenie pokoju dostępna 15:00-20:00 po wcześniejszym zgłoszeniu w recepcji.
Zwierzęta
Akceptujemy zwierzęta w wybranych pokojach. Obowiązuje dodatkową opłata: Cena pobytu pupila wynosi 70 zł/doba. Pobyt zwierząt należy zgłaszać w dniu wstępnej rezerwacji, w innym przypadku meldunek może nie być możliwy.
Dzieci
Dzieci w wieku do lat 2 nocują bezpłatnie, jeżeli śpią na łóżku rodziców.
Parking
Parking bezpłatny dla wszystkich gości hotelu - nie wymaga rezerwacji.
Akceptowane formy płatności