offer image

Urodzinki dla Dzieci

Nie masz pomysłu na urodziny dziecka? „U Chłopa” to idealne miejsce! Twojemu Malcowi i Jego Gościom zorganizujemy niezapomnianą imprezę. Urodziny to najważniejszy dzień w roku każdego dziecka i rodzica, dlatego w Naszym Ośrodku znajdują się dwie sale zabaw, które zaprowadzą dzieci do niezapomnianych wrażeń i szaleństwa.

Zobacz o nas piszą - U Chłopa w Chmielnie - fantastyczne miejsce na urodziny dziecka

Chcesz zorganizować przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka, ale nie masz pomysłu, gdzie mogłoby się odbyć? Kompleks agroturystyczny U Chłopa w Chmielnie ma fantastyczną ofertę specjalnie dla Ciebie. W pięknie położonym nad jeziorem ośrodku czeka mnóstwo atrakcji. Tu zorganizujesz idealne urodzinki dla całej rodziny i przyjaciół twojej pociechy.

Kompleks U Chłopa w Chmielnie to miejsce wyjątkowe w każdym calu. To firma rodzinna o kilkudziesięcioletniej tradycji, która stworzyła idealne miejsce na wypoczynek i przyjęcia dla całych rodzin. Teren ośrodka został tak zagospodarowany, by najmłodsi nie mieli czasu na nudę, a przy tym były bezpieczne. Kompleks położony jest z dala od ulicy, nad pięknym jeziorem Kłodno.

Na terenie kompleksu znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci. Milusińscy spędzą tu miło i ciekawie czas niezależnie od pogody. Na dzieci czekają trzy zewnętrzne, bezpieczne place zabaw, a także sala zabaw wewnątrz obiektu z trampoliną. Ogromną frajdę sprawią im też dwie tyrolki zewnętrzne. Na miłośników aktywności sportowej czekają boiska do siatkówki i piłki nożnej.

W ośrodku „U chłopa” znajduje się też mini zoo, w którym na dzieci czekają konie, owce, kozy i gęsi.

Ogromną rolę w organizacji udanej imprezy urodzinowej odgrywają nie tylko atrakcje, ale też serwowane w jej trakcie dania. Załoga ośrodka tak skomponuje menu, by odpowiadało zarówno najmłodszym, jak i dorosłym uczestnikom imprezy. Wszystko zostanie dopasowane do potrzeb i oczekiwań gości. Obsługa, jeśli takie będzie życzenie klienta, zadba też o pyszny tort.

Zaprojektowany z myślą o dzieciach małpi gaj, to gwarancja znakomitej zabawy. Z myślą o najmłodszych ośrodek „U Chłopa” przygotował specjalną ofertę na dwugodzinne przyjęcie urodzinowe w sali zabaw Małpi Gaj. W ofercie dodatkowo tort na zamówienie, szampan bezalkoholowy, frytki z ketchupem, nugetsy, naleśniki na słodko, drożdżowe placuszki, pancakesy i napoje.

Ośrodek oferuje również różnego typu profesjonalne animacje i warsztaty dla najmłodszych. Przyjęcie zorganizowane „U Chłopa” w Chmielnie będzie perfekcyjne w każdym calu, sprawdź ofertę!